اخبار

گزارش برگزاری استاژ فنی سبک کیوکوشین WKB استان فارس

اولین استاژ فنی سبک کیوکوشین WKB استان فارس در روز پنج شنبه 1398/10/12 در فرهنگسرای کارآفرینی شیراز برگزار گردید. در این استاژ که با تدریس شیهان محمد میلاد فروردین و سن سی سید خلیل حسینی همراه بود، مباحث پایه در رده های کمربند رنگی مورد تدریس و بررسی واقع شد و در پایان نیز از متقاضیان طبق برنامه از پیش اعلام شده، آزمون ارتقا کمربند گرفته شد.

برگزاری استاژ فنی سبک کیوکوشین WKB در رده کمربند رنگی

به اطلاع می رساند سبک کیوکوشین WKB استان فارس در نظر دارد یک دوره استاژ فنی در تمامی رده های کمربندی (نارنجی تا مشکی) با شرایط زیر برگزار نماید.

مواظب سود جویان باشید

به اطلاع می رساند سیاست سبک کیوکوشین WKB همکاری کامل و پیروی از بخشنامه های هیئت کاراته می باشد و در زمینه برگزاری آزمونهای ارتقا کمربند تنها راه ثبت نام در این سبک از طریق ثبت نام مستقیم در سایت فداراسیون کاراته و دریافت کد رهگیری و پس از آن ثبت نام در سایت سبک به آدرس www.farswkb.ir می باشد.

برگزاری آزمون ارتقا کمربند تا درجه قهوه ای

به اطلاع هنرجویان گرامی می رساند ثبت نام آزمون ارتقا کمربند سبک کیوکوشین WKB  تا درجه کمربند قهوه ای تا روز جمعه 1398/09/29 در کلیه باشگاهها صورت می پذیرد. لذا خواهشمند است مربیان و هنرجویان نسبت به ثبت نام از طریق سامانه فدراسیون کاراته جهت دریافت کد رهگیری عضویت یکساله و سامانه سبک کیوکوشین WKB استان فارس جهت ثبت نام آزمون کمربند اقدام نمایند.

دستاورد تیم کیوکوشین WKB استان فارس در مسابقات سبکهای آزاد فارس

مسابقات سبکهای آزاد کاراته استان فارس در تمامی رده های سنی آقایان در دو بخش کاتا و کومیته امروز سوم آبان ماه 1398 در سالن شهید آیت الله دستغیب شیراز با شرکت بیش از 700 کاراته کا برگزار گردید و تیم منتخب کیوکوشین WKB استان فارس موفق به اخذ 4 طلا و یک برنز گردید.

مشاهده زنده مسابقات جهانی کیوکوشین WKB در کشور شیلی

جهت مشاهده زنده نتایج و مسابقات جهانی کیوکوشین WKB که در کشور شیلی در جریان است اینجا را کلیک کنید.

تبریک آغاز هفته تربیت بدنی

محمد میلاد فروردین مسئول سبک کیوکوشین WKB آغاز هفته تربیت بدنی را به تمامی ورزشکاران، مدیران ورزش و به خصوص کاراته کاران استان تبریک می گوید.

برگزاری مسابقه جایزه بزرگ سبکهای آزاد کاراته استان فارس

 مسابقات جایزه بزرگ سبکهای آزاد کاراته استان فارس در رده آقایان روز جمعه مورخ 1398/08/03 در سالن شهید آیت الله دستغیب شیراز برگزار می شود. جهت مشاهده شرایط و بخشنامه مسابقات اینجا را کلیک کنید.